2021 metų horoskopas avinui

2021 metų horoskopas avinui žada, kad netrūks iššūkių ir kūrybinių idėjų. Jaučio metai bus dosnūs meilės srityje, taip pat - ir piniguose. Tačiau tam, kad taip nutiktų, svarbu atkreipti dėmesį į kelis dalykus.

Meilė. Nuolat kupini energijos, optimizmo ir entuziazmo avinai 2021-aisiais negalės gyventi be meilės. Sulauksite daug dėmesio iš priešingos ar tos pačios lyties atstovų, ypatingai – metų pradžioje. Turintieji santykius – susidurs su iššūkiu išlikti santarvėje. Karštas avinų būdas gali atvesti iki konfliktų su artimaisiais, tad reiktų stengtis valdyti savo emocijas.

Taip pat metų eigoje avinai pajus poreikį atsitraukti nuo žmonių, net ir pačių artimiausių. To jiems reiks tam, kad galėtų į save ir savo gyvenimą pažvelgti iš šalies, suprasti, ko nori ir kas jie tokie yra. Tad kai pajusite, jog atėjo tam laikas, pasikalbėkite apie tai su artimais žmonėmis, kad jie nesijustų atstumti ir nekiltų nereikalingų konfliktų.

Darbas ir pinigai. Noras viską padaryti gerai, genialios idėjos ir nuoširdus darbas – jus lydės beveik visus metus. Tačiau reiktų saugotis persidirbimo – ypač metų pradžioje. Nepamirškite, jog esate ne vienas – dirbkite kartu su komanda ir siekite bendrų tikslų. Kartu su kolektyvu ne tik greičiau pasieksite tikslus, bet ir sukursite daugiau įdomių idėjų.

Stenkitės darbe valdyti savo emocijas – jeigu to nedarysite, gali kilti konfliktų ne tik su kolegomis, bet ir vadovais.

Šiais metais, tikėtina, pradėsite naujus projektus, o tai reikš ir didėjančias pajamas. Tačiau neužmirškite – lengvai pasiekiamų dalykų nėra, todėl dirbkite nuoširdžiai, kartu su komanda ir jums bus atlyginta.

Sveikata. 2021-ųjų tikslas – rasti vidinį balansą. Tai padarius, jūsų sveikata ims gerėti, išvengsite peršalimo ar infekcinių ligų. Šio ženklo žmonės dažnokai kenčia nuo kvėpavimo takų, akių ir odos ligų, neurozės, galvos svaigimo ir skausmo priepuolių. Tad saugokitės peršalimo ir akių nuovargio, laiku kreipkitės pas odontologą, venkite rūkymo, nes tai kelia didesnę riziką kraujagyslių spazmams.


2021 m. mintis: „Kas sutvardo save, yra stipresnis už miestų užkariautojus.“ Ernestas Hemingvėjus.
Akmenys: deimantas, safyras, sardoniksas, nefritas, ametistas, kalnų krištolas, karneolis, cirkonis, katės akis.
Spalvos: avietinė, tamsiai raudona, geltona.
Aromatas: kvapiųjų šalavijų.
Stichija: ugnis.
Planeta: Marsas.
Diena: antradienis.
Skaičius: 9.

Rekomenduojame