Degtukų testas: vos 1 proc. žmonių jį išsprendžia teisingai

Kiek degtukų yra šioje nuotraukoje? Būtent apie tai diskutuoja internautai, tačiau vos 1 proc. žmonių išsprendžia šią dilemą. Kviečiame ir jus atlikti šį degtukų testą ir pramankštinti savo smegenis!

Matote 10 degtukų? Reiktų skaičiuoti iš naujo. Degtukų yra mažiau – vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog nuotraukoje matomi kai kurių degtukų atspindžiai. Palengvinkime šiek tiek užduotį – dalinamės nuotrauka, kurioje kūrėjai užtemdė atspindžius.

Dabar suskaičiavote 8 degtukus? Deja, bet vėl patekote į tuos 99 proc. žmonių, kurie atsakė neteisingai? Žemiau – skaitykite teisingą atsakymą.

Šioje nuotraukoje yra 7,5 degtuko. Jeigu atkreipsite dėmesį, degtukas, esantis už žiebtuvėlio dešinėje pusėje apačioje, visas netelpa. Tam, kad jis tilptų, jį reikėjo perlaužti pusiau.

Tiesa, atidžiausieji atkreips dėmesį ir į tai, jog žiebtuvėlio gaubte matosi dar vieno degtuko dalis. Šis deguktas yra už kadro, tad jo galime ir neskaičiuoti. Tačiau, jeigu jūsų spėjimas buvo 8,5 degtuko, jūsų atsakymas taip pat teisingas.

Panašūs straipsniai