10 dovanų ir veiklų idėjų vyrui Valentino dienos proga

Nors meilę savo vyrams ir vaikinams įvairiais būdais turėtume išreikšti kasdien, neneikime, jog Valentino diena – ypatinga proga pasistengti daugiau ir nustebinti savo mylimąjį. Ypač dabar, kai visą laisvalaikį praleidžiame namuose, o dažnas – ir dirba, ir ilsisi toje pačioje aplinkoje. Tad dalinamės 10 dovanų ir veiklų idėjų, kaip galėtumėte nustebinti savo mylimąjį.

1. Personalizuota piniginė.

Nors šiais laikais galime daugelyje vietų atsiskaityti telefonu arba bekontakte mokėjimo kortele, piniginė – vis dar reikalingas ir naudingas daiktas. Į ją dedami ne tik grynieji pinigai, bet ir asmens tapatybės kortelės, vairuotojo pažymėjimas, artimųjų nuotraukos ar kiti svarbūs, asmeniniai daiktai. Tad personalizuota piniginė Jam – unikali dovana.

Galite išrinkti įdomią ir įkvepiančią žinomo autoriaus mintį apie meilę ir ja papuošti pinginę. O galbūt sukursite savo tekstą ir juo pagražinsite šią dovaną. Svarbiausia – nuoširdumas ir kad pati piniginė būtų patogi bei atitiktų jūsų mylimojo poreikius bei stilių.

2. Romantiška iškyla stebint žvaigždes

Taip, karantino metu didžioji dauguma, kai tik gali, iškiša nosį į lauką ir išeina pasivaikščioti į šalia namų esančius parkus, miškus. Paįvairinkite šį užsiėmimą – paruoškite gardžių užkandžių, karštos arbatos termose ir leiskitės į žygį. Taip ne tik pasivaikščiosite, bet ir romantiškai praleisite laiką gamtoje.

Turintiems didesnių finansinių galimybių siūlome ir dar įdomesnę iškylos alternatyvą – leiskitės į naktinį pasivaikščiojimą, kurio metu kartu su mylimuoju stebėsite žvaigždes per teleskopą (galbūt jį turite arba galite pasiskolinti, išsinuomoti).

Žinoma, atkreipkite dėmesį į tai, jog tokiai išvykai būtina pasirinkti saugią vietą, tačiau ji turėtų būti toliau nuo miesto (miesto šviesos trukdo matyti žvaigždes). Taip pat – neužmirškite šiltų drabužių, galbūt verta pasiimti ir kelis pledus.

Taip pat galite iš anksto peržiūrėti ir pasidomėti galaktikomis ir žvaigždynais, sužinoti jų reikšmes. Tokiu būdu galėsite papasakoti šį tą įdomaus savo mylimajam. Galiausiai – būtinai tikrinkite orus, nes žvaigždžių stebėjimui reikalingas giedras dangus.

3. Malonių staigmenų burtai

Ką labiausiai mėgsta jūsų mylimasis? Sudarykite 50 dalykų sąrašą ir išvardykite absoliučiai viską, kas ateina į galvą – tai gali būti maistas, veiklos, daiktai, jūsų daromi veiksmai.

Padariusios sąrašą atrinkite iš jo 14 stipriausių, įdomiausių ir labiausiai įgyvendinamų dalykų karantino sąlygomis. Surašykite juos ant lapelių, sulankstykite ir sudėkite į gražią dėžutę. O tuomet kartu su mylimuoju žaiskite meilės žaidimus dvi savaites – tegul jūsų vyras ar vaikinas ištraukia po vieną lapelį ir tuomet jūs pasirūpinate lapelyje įrašyto turinio įgyvendinimu.

4. Paslėpta dovana namuose

Ši idėja labiau susijusi su dovanos įteikimu, tad nuspręsti, ką dovanoti, teks pačioms. Tai gali būti knyga, kvepalai, pakuotė kojinių arba prabangus laikrodis. Turėdamos dovaną, ją gražiai supakuokite ir paslėpkite namuose. Tuomet paruoškite apie 10 užuominų ir mažų užduočių, kurios viena su kita būtų susijusios. Surašykite jas ant lapelių ir paslėpkite namuose. O tada – žaidimas prasideda! Jūsų mylimasis turės surasti dovaną atlikdamas užduotis ir įmindamas kiekvieną užuominą.

P.S. Nepadarykite per daug lengvų užuominų, tebūnie jos sudėtingesnės, kad būtų ir įdomiau, ir linksmiau.

5. Romantiška vakarienė namuose

Neišdildoma klasika – romantiška vakarienė žvakių šviesoje. Paruoškite mylimojo mėgstamiausią patiekalą, išrinkite gardžių užkandžių ir gėrimų, uždekite žvakių ir pakvieskite savo mylimąjį į pasimatymą namuose. Žinoma, taip pat pasipuoškite ir pati bei paskatinkite tai padaryti ir savo vyrą ar vaikiną. Taip paįvairinsite kasdienybę ir praleisite nuostabų vakarų.

Vakarieniaudami taip pat galite vienas kitam užduoti įvairių klausimų, kurie ne tik leis viena skitą labiau pažinti, bet ir, tikėtina, privers įsimylėti. Skaitykite straipnį 36 klausimai padėsiantys įsimylėti vienas kitą.

6. SPA namų sąlygomis

Jūsų mylimasis dievina masažus ir galbūt turėjote tradiciją per Valentino dieną nuvažiuoti į SPA ir taip praleisti atpalaiduojantį savaitgalį? Puiki veikla, kuri, deja, karantino metu nebūtinai lengvai įgyvendinama, todėl siūlome nenuleisti rankų ir nustebinti Jį jūsų pačios padarytu masažu.

Tam pasiruošti paprasta – pirmiausia pasidomėkite masažų atlikimo technikomis, pažiūrėkite video. Antra – įsigykite masažo aliejaus. Trečia – paruoškite atpalaiduojančią aplinką: užleiskite raminančios muzikos, uždekite žvakių. Ketvirta – darykite švelnų masažą savo mylimajam. Jis tikrai tai įvertins, o galiausiai ir jums pačiai tai bus įdomi patirtis.

7. Smaližiaus dėžutė

Jeigu jūsų vaikinas ar vyras dievina saldainius, smaližiaus dėžutė – tobula dovana Jam. Supirkite 10 ar daugiau mėgstamiausių Jo saldumynų, supakuokite kiekvieną jų kaip atskiras mažas dovanėles. Tada prie kiekvienos jų pridėkite savo meilės žodžius, žymių žmonių mintis apie meilę arba užrašykite, kokios aplinkybėmis kurią dėžutę išpakuoti. Pavyzdžiui, kai liūdna nuotaika, kai trūksta energijos ir pan. Paruoštas mažas dėžutes sudėkite į vieną didesnę dėžę ir vuolia – jūsų dovana paruošta!

8. Knyga „Kodėl aš tave myliu“

Jūsų rankų gamybos knyga su priežastimis, kodėl mylite savo vyrą ar vaikiną – puiki dovana romantikams arba tiems, kuriems nuolat reikia priminti, kodėl jie tokie ypatingi ir svarbūs mums. Nusipirkite gražų sąsiuvinį, spalvotų pieštukų ar tušinukų, spalvoto popieriaus, atspausdinkite judviejų nuotraukų ir kibkite į darbą.

Ši dovana – mini albumas su įrašytomis nuoširdžiomis jūsų mintimis ir priežastimis, kodėl mylite savo vyrą ar vaikiną. Leiskite reikštis jūsų kūrybiškumui ir tokiu būdu išreikškite meilę Jam. Beje, tai įdomus pratimas ir jums pačioms, ypač esančioms ilgalaikiuose santykiuose – juk prasminga priminti ir įvardyti sau priežastis, kodėl esate su šiuo žmogumi.

9. 12 pasimatymų stiklainis

Gyvenate kartu arba jau esate susituokę daugokai metų? Norisi paįvairinti gyvenimą, ypač dabar, kai kur kas daugiau laiko praleidžiate namuose? Tuomet ši idėja kaip tik jums! Sugalvokite 12 tobulų pasimatymų idėjų, kuriuos galite įgyvendinti kiekvieną mėnesį. Aprašykite šiuos pasimatymus ir sudėkite lapelius į simpatišką stiklainiuką bei padovanokite mylimajam. Tokiu būdu praleisite įdomius metus su jūsų santykius praskaidrinsiančiais pasimatymais. Beje, galvodamos pasimatymų idėjas būtinai turėkite omenyje karantino sąlygas, tad tam tikriems mėnesiams mintis pritaikykite namų sąlygoms.

P.S. Jeigu 12 pasimatymų per maža, sugalvokite 52 pasimatymų idėjas ir darykite juos kartą per savaitę!

10. Pusryčiai į lovą su meilės laišku Jam

Du klasikiniai dalykai viename – ar gali būti geriau ir nuoširdžiau? Valentino dienos rytą atsikelkite anksčiau ir paruoškite mėgstamiausius savo mylimojo pusryčius. Atneškite juos Jam į lovą ir pažadinkite saldžiu bučiniu. Na, ir, žinoma, ant pusryčių staliuko palikite voką su jūsų meilės laišku. Nepagailėkite laiko parašyti jį – pasakykite Jam, kodėl esate su Juo, kodėl Jį mylite ir kodėl Jis jums toks svarbus. Tokios dovanos, nors ir paprastos, paliečia širdį ir sustiprina tarpusavio ryšį.

Tamanna Rumee / Unsplash

Panašūs straipsniai