11 Vitalijaus Cololo sentencijų apie šeimą, draugus ir gyvenimą

Vitalijus Cololo (1974-2019) – žinomas graikių kilmės lietuvių humoristas, aktorius, laidų vedėjas ir pedagogas. Žodžio kišenėje šis žmogus tikrai neieškojo, tačiau per savo 45-erius gyvenimo metus pasakė ir daug prasmingų, išmintingų dalykų. Dalinamės 11 Vitalijaus Cololo sentencijų:

11 Vitalijaus Cololo minčių:

 1. Šeima yra tavo privatumas ir tavo siena, tavo ramstis ir niekam nereikia žinoti apie tavo ramstį.
 2. Aš sportuoju, nes judėjimas man sukelia laimės jausmą. Tai yra mano laisvalaikis. Vieni renkasi gulėjimą prie televizoriaus, kiti – aktyvią veiklą – tai kiekvieno pasirinkimas. Visgi tikiu, kad visos ligos prasideda nuo neturėjimo ką veikti. O sporto salėje laiką gali leisti prasmingai.
 3. Kadangi aš esu humoristas, tai mane pamatę žmonės nusišypso ir aš turiu šypsotis, nepriklausomai, kaip jaučiuosi. Tai kelia man nuotaiką ir man patinka.
 4. Dažnas lietuvis kritikuoja kitus, užuot pasižiūrėjęs į save.
 5. Žmogus negali turėti itin daug draugų. Trys tikri geri draugai – jau daug. Nereikia painioti pažįstamų, kolegų su draugais. Tai visai kas kita. Tikri draugai eina su tavimi per gyvenimą, lydi tave ne tik tada, kai tau sekasi, bet ir kai būna sunku. Jei norite išsiaiškinti, ar draugas tikras, paskambinkite jam ketvirtą nakties ir paprašykite tokiu metu kokios nors pagalbos. Greitai išsiaiškinsite draugystės ryšius.
 6. Labai dažnas lietuvis aptarinėja bei kritikuoja kitus, užuot pasižiūrėjęs į save. Šapelį kito akyje pastebime, o rąsto po savo kojomis dažnai ir nematome.
 7. Reikia išmanyti tai, ką darai. Geriau raskime vietą, kurioje galime būti geriausiais. Gerai vaidini? Būk aktorius. Sekasi mokyti vaikus? Pirmyn, mokyk juos, tik nelįsk ten, kur ne tavo vieta.
 8. Jau kai pabarsčiau gerų genų, tai pabarsčiau.
 9. Darykit viską, ko dar nepadarėte, nes laikas labai greitai bėga, galite nebesuspėti.
 10. Didžiausia jėga yra suprasti, kad suteikei kažkam geras emocijas. Sako, žinomi žmonės aukojasi. Aš nesiaukoju, aš iš jūsų semiuosi džiaugsmą, nes jūs žiūrėdami į mane džiaugiatės.
 11. Aš visada linkiu vieno dalyko – gerų emocijų, nes tai yra vienintelis nemokamas ir sveikai užkrečiamas dalykas. Kuo daugiau šypsokitės, nes tai yra ir adrenalinas, ir džiaugsmas, ir vitaminas C.
mintys

Panašūs straipsniai