Sentencijos pagal zodiako ženklą

Žvaigždes mokėjo skaityti mūsų senoliai, jos buvo ir išminties šaltinis, ir žemėlapis danguje. Žmonės taip stipriai tikėjo žvaigždžių galia, kad net siejo tam tikras žmonių savybes su jų išsidėstymu – taip atsirado zodiako ženklai. Žvaigždžių pasaulis paslaptingas, gilus ir neturintis ribų – kaip ir rašytojų, filosofų, mąstytojų mintys. Siūlome paskaityti kiekvienam zodiako ženklui labiausiai tinkančią sentenciją!

Vietoje nenustygstantiems, kartais karštakošiškiems, bet draugiškiems ir nuoširdiems avinams puikiai tinka Joe Paterno sentencija – „Valia laimėti yra svarbi, tačiau valia gerai pasiruošti yra dar svarbesnė“.

Ramūs, bet stiprūs dvasiškai jaučiai gerbia ir tausoja moralę, turi tik kelis draugus, bet juos labai brangina… „Tikras draugas tas, kuris laikys tave už rankos ir jaus tavo širdį“, – Gabrielis Garsija Markesas.

Dvyniai – linksmi, nuoširdūs, nuolat ieškantys nuotykių ir naujovių, tačiau ir turintys kitą savo sielos pusę. „Nušvintame nuolat lavinant mintis, kūną ir sielą“, – Robin Sharma.

Tylių, ramių vėžių tvirtovė – namai, šeima ir meilė. Tai patys svarbiausi dalykai gyvenime šiam zodiako ženklui, tad sentencija apie namus jiems tinka: „Žmogus yra niekas be savo šaknų – tegu tai bus mažytė oazė dykumoje, raudonas riebus molžemis, kokio nors kalno šlaitas, uolėta jūros pakrantė ar lopinėlis didmiesčio gatvės. Kiekvienas suleidžiame šaknis į juodžemio sklypelį, į pelkę arba balto biraus smėlio juostą, į akmenį, asfaltą ar į kilimo skiautę tam, kad galėtume pavadinti šitą vietą vienu vieninteliu svarbiu žodžiu – namai“ (Kurtas Vonegutas).

Mėgstantys pasipuikuoti ir lyderiauti liūtai nuolat nori dėmesio, turi tvirtą charatkerį ir nuolat siekia įgyvendinti savo tikslus. Todėl jiems puikiai tinka Abraomo Linkolno mintis – „Visada atmink, jog už viską svarbiau yra Tavo paties pasiryžimas laimėti“.

Mergelės zodiako ženklo perfekcionitiškiems ir pedantiškiems, nuolat siekiantiems tobulumo žmonėms skirta Vinstono Čerčilio citata – „Tobulėti reiškia keistis. Būti tobulam reiškia keistis nuolat“.

Nuolat svarstančios ir viską apmąstančios svarstyklės gali užtrukti su savo sprendimu, tačiau visada yra draugiški, žavūs ir su jais lengva bendrauti. Tad pirmiausia reiktų susivokti, ko norisi iš gyvenimo: „Kad gautum tai, ko nori iš gyvenimo, visų pirma būtinai turi apsispręsti ko tu nori“ (Ben Stein).

Balta arba juoda, viskas arba nieko – taip, tai skorpionai. Gana konfliktiški, pavydūs, bet itin aistringi žmonės. „Pavydas dažnai yra ne kas kita kaip nerimastingas tironijos siekimas meilės sferoje“, – Marselis Prustas.

Šauliai visuomet pasiruošę padėti, labai visuomeniški, optimistiški, šeimos žmonės, daug laiko skiria savo vaikams. „Kad gyventume laimingi, mums nereikia didesnio kiekio pinigų, mums nereikia daugiau šlovės, mums nereikia tobulo kūno ir netgi idealaus partnerio. Tiesiog dabar pat, šią akimirką mes turime protą, kurio visiškai pakanka, kad pasiektume absoliučios laimės būseną“, – Dalai Lama.

Ramūs, uždari, tačiau tikri darboholikai – ožiaragiai. Jie vertina ramų gyvenimą ir tradicijas, todėl ir Migelio Servanteso sentencija jiems puikiai tiks – „Darbštumas yra sėkmės motina, o tinginystė, priešingai, niekada nenuves prie gero tikslo“.

Labai tolerantiški ir diplomatiški vandeniai nuolat privers nusišypsoti, patars ir padės. Šio zodiako ženklo žmonėms labai patinka ekperimentuoti gyvenime – „Kol nenustoji bandyti, Tu dar nepralaimėjai“ (Mike Ditka).

Jautrios ir kitus puikiai jaučiančios žuvys yra uždaros asmenybės, bet ir puikiai dirba komandoje, įkvepia aplinkinius. „Įkvėpimas visada ateina. Tačiau jis turi aptikti tave dirbantį“, – Pablas Pikasas.

Rekomenduojame