Sužinokite, kokie bus 2021 Jaučio metai ir kokia spalva apsirengus derėtų sutikti Naujus metus

Jaučio metai 2021 bus intensyvūs, kupini naujų galimybių ir iššūkių, kuriuos įveiks kiekvienas, pasiryžęs atsiduoti savo sričiai ir nuoširdžiai dirbti. Šie metai skirti ne tik atkakliam darbui, bet ir įsigilinimui į save, svajones bei ateities tikslus. Tai padarę matysite aiškią kryptį, kur eiti toliau. Sakoma, kad sėkmę turės tie, kurie per šventes apsirengs tinkamos spalvos rūbus ir artimiesiems įteiks laimę nešančias dovanas.

Ko tikėtis iš 2021 metų?

Visus 2020 metus veikė Saturno, Jupiterio ir Plutono susibūrimas Ožiaragyje, taigi metai buvo tokie, kai keitėsi žmonių esminės tradicijos ir elgesys. 2021 metais Plutonas liks Ožiaragyje, tad pasaulis negrįš prie to, kas buvo laikoma normalu. Žmonės nustos laukti, kad nepatogios situacijos baigtųsi ir imsis iniciatyvos, kurs naujas tradicijas, prisiminimus, akimirkas.

Numerologiškai 2021 metų skaičius yra 5. Tai – pokyčių, netikėtų pasirinkimų, laisvės ir mokymosi metas. Ciklas trunka 9 metus, tad būsime ciklo viduryje, kai svarbiausiais taps tokie dalykai kaip greitas pasirinkimas, atsiras dėmesio vertos galimybės, suvokimas, kas iš tiesų esame ir ko norime.

5 taip pat simbolizuoja seksualumą ir jausmingumą, tad šiais metais nepagailėkite laiko sau – rūpinkitės savo kūnu, dažniau pasipuoškite, pasitikėkite savimi. Gera savijauta bus palaikoma aktyviu laisvalaikiu, sportu, sveika mityba.

Įdomūs faktai apie Jautį

Jautis – vienas iš 12 zodiako ženklų, kuris yra antras gyvūnas visame rate. Kinų astrologijoje jis priskiriamas in pradui (moteriškumo pradui). Nuo senų laikų jaučiai siejami su žmonių gyvenimu – naudojamas karvių pienas, jaučių mėsa, avimi odiniai batai, segimi odiniai diržai, o stiprus bulius padeda arti laukus ir auginti daržoves.

Lietuvoje pasakymas „kaip jautis“ simbolizuoja gerą sveikatą, sunkų darbą, energiją, užsispyrimą ir didelę fizinę jėgą. Kinijoje – jautis taip pat siejamas su šiomis reikšmėmis, bet dar galėtume pridėti kelias papildomas – tai nuolankumo ir geranoriškumo simbolis.

Šis gyvūnas buvo garbinamas beveik kiekviename tikėjime. Indijoje – tai šventas gyvūnas, įkūnijantis seksualinę energiją. Dzeusas laikė jautį aukščiausiu graikų dievo atributu ir pagrobęs Europą jis pats virto baltu jaučiu. Kosmologijoje šis gyvūnas siejamas su kūrybine galia. O Egipte aptikta apie 60 000 mumifikuotų jaučių. Visa tai tik paliudija, kad šis gyvūnas buvo garbinamas įvairių tikėjimų ir tautybių žmonių.

Jaučio metų spalva

Norėdami tinkamai sutikti šv. Kalėdas ir Naujus metus, turėtumėte savo namus puošti geltonos, rusvos, auksinės, bronzinės, baltos ir žalios spalvos akcentais. Venkite mėlynos spalvos – ji 2021 metais neš nelaimes.

Norėdami pritraukti laimę, per Naujus metus pasipuoškite rudais drabužiais bei sidabriniais arba auksiniais papuošalais. Moterims rekomenduojama įsigyti naują suknelę – tai neš sėkmę, o vyrams – naują drabužių derinį, kuris garantuos verslo klestėjimą.

Jaučio metų dovanos pagal fengšui

Fengšui talismanai – ne tik puošmena, bet ir gilią prasmę bei reikšmę turinys daiktai, kurie pritrauks sėkmę artimiems žmonėms. Todėl rekomenduojama dovanoti nefritinį Budą – nefritas yra akmuo, kuris 2021 metais neš laimę, tad iš jo pagamintos statulėlės atliks lygiai tą patį efektą.

Taip pat galite dovanoti fengšui monetas – 2021 metai yra pats tinkamiausias laikas jas įteikti artimiesiems. Jos saugo nuo blogio ir pritraukia sėkmę.

Drakono statulėlės gali būtų dovanojamos ne tik Drakono, bet ir Jaučio metais. Šie abu ženklai yra vyriškosios energijos simbolis, todėl tokia dovana labiau skirta stipriosios lyties atstovams.

Laimingos spalvos: žalia, geltona, balta.
Nelaimingos spalvos: mėlyna.
Laimingi skaičiai: 1, 4 ir daugiaženkliai skaičiai, kurie sudaryti iš šių skaitmenų.
Nelaiminti skaičiai: 5,6.
Laimingos dienos: 13, 27.
Augalai: persikų žiedai, sukučiai, apyniai, šalavijai, tulpės.
Geriausias metų laikas: žiema.
Laimingi metų mėnesiai: liepa ir rugsėjis (pagal Mėnulio kalendorių).
Nelaimingi metų mėnesiai: balandis ir lapkritis (pagal Mėnulio kalendorių).

Taip pat skaitykite:

Pixabay

Panašūs straipsniai