2021 metų horoskopas vandeniui

2021 metų horoskopas vandeniui žada įdomių pažinčių, o meilėje seksis, jeigu laikysitės vienos svarbios elgesio taisyklės. Finansinė situacija ir darbas bus sėkmingi, jeigu sąmoningai susitelksite ir pasirinksite teisingą požiūrį tikslams įgyvendinti.

Taip pat skaitykite:

Meilė. Turėsite daug naujų pažinčių ir daug laiko skirsite draugams. Tačiau neužmirškite, jog antroji pusės irgi labai svarbi, tad nustebinkite mylimą žmogų maloniais siurprizais – galbūt tai romantiška vakarienė, pasivaikščiojimas žiemą su karštu vynu ar smulki dovanėlė, kuri sušildys širdį jūsų išrinktajam(ai).

Vandeniai visuomet siekia tobulumo ir yra idealistai – tai gera savybė, tačiau kartais ji gali kišti koją santykiuose. Todėl sąmoningai vertinkite savo elgesį ir stebėkite, kada iš artimo žmogaus reikalaujate to, kas neįmanoma. Prisiminkite – mylimus žmones turime priimti tokius, kokie jie yra. Mes visi keičiamės bėgant laikui, tad geriausia – būti šalia per šiuos pokyčius, o ne jų besąlygiškai reikalauti.

Vieniši vandeniai romantiškų pažinčių gali tikėstis vasarį. Jeigu iki vasaros pradžios nesutiksite savo išrinktojo, tai bent jau tikrai suprasite, ko norite iš santykių. Metų antroje pusėje santykiai turėtų vystytis puikiai, nors rugsėjį ir lauks keletas iššūkių, kuriuos įveiksite.

Darbas ir pinigai. Jus palaikys aplinkiniai, jausite stiprų vidinį pasitikėjimą savimi ir tai puikiai atsispindės darbe – sėkmingai vykdysite projektus, kurie neš finansinę sėkmę ne tik jūsų darbovietei, bet ir jums pačiam.

Vandenių išlaidos dažnai viršija pajamas. Šią problemą galite spręsti dviem būdais – nuosekliai taupydami ir planuodami pajamas arba ryždamiesi uždirbti daugiau. Žvaigždės byloja, jog 2021 metais pasirinksite pastarąjį būdą ir uždirbti daugiau jums puikiai seksis.

Sveikata. Būsite veržlūs, energingi ir aktyvūs visus metus, tad neužmirškite kartais sustoti ir pailsėti – pasiimkite atostogų ir linksmai praleiskite laisvalaikį. Tai pravėdins ne tik galvą, bet ir įtakos gerą sveikatą. Laikantis šios rekomendacijos, ji 2021 metais bus tikrai puiki.

Vandeniai dažniausiai serga varikoze, turi regos ir klausos ligų, padidėjusį kraujospūdį, aterosklerozę, galūnių trauklius, nervų sistemos sutrikimus.

2021 m. mintis: „Žmonių charakterius lemia ir formuoja jų tarpusavio santykiai.“ Andrė Morua.
Akmenys: ametistas, topazas, deimantas, turkis, safyras, opalas, oniksas.
Spalvos: šviesiai pilka, violetinė.
Aromatas: vetiverijų.
Stichija: oras.
Planeta: Uranas.
Diena: šeštadienis.
Skaičius: 8.

Pixabay

Panašūs straipsniai