2022 metų horoskopas žuvims

2022 metų horoskopas žuvims žada įspūdingus metus – kursite savo ateitį, įgyvendinsite svajones ir išsikeltus tikslus. Pirmojoje metų pusėje dėl viso to teks intensyviau padirbėti, tačiau galėsite džiaugtis puikiais rezultatais. Tiesa, jeigu parodysite savo silpnumą, gali kilti bėdų, tačiau tokiu atveju turėkite omenyje vieną svarbų dalyką.

Meilė. Šie metai skirti apmąstymui ir savianalizei – bandysite suprasti, ko norite iš santykių, koks turėtų būti jūsų gyvenimo partneris ar partnerė. Jeigu esate toksiškuose santykiuose, nuspręsite juos nutraukti ir skirsite laiko sau.

Vienišos žuvys sulauks daug dėmesio iš kitos lyties atstovų – mėgausitės šiuo procesu. Tikėtina, kad sutiksite ir savo mylimą žmogų bei sukursite ilgalaikius santykius.

Turinčios šeimas žuvys turės keletą stipresnių konfliktų šiais metais, tačiau svarbiausias dalykas – šias problemas spręsti čia ir dabar. Vis tik didžiąją metų dalį žuvims pavyks išlaikyti santarvę santykiuose – stipriai mylėsite ir jausitės mylimi.

Darbas ir pinigai. 2022 metais gali aplankyti periodas, kai jausitės silpni ir tai pastebės jūsų kolegos ar verslo partneriai. Tačiau nebijokite to – sutikti sunkumai tik dar labiau užgrūdins jūsų charakterį, įgysite patirties, kuri padės ilgalaikėje perspektyvoje.

Puikių rezultatų darbo srityje ir versle padės pasiekti sudarytas aiškus planas. Būtent šiais metais papunkčiui viską atliksite ir tai lems tiek karjeros, tiek finansinę sėkmę. Tikėtina, kad pasieksite savo karjeros aukštumas – tapsite vadovais, iš seno hobio sukursite sėkmingą verslą.

Finansų srityje situacija bus pakankamai stabili – uždirbsite nemažai, tačiau turėsite save valdyti dėl išlaidų. Neapgalvoti pirkiniai gali lemti finansines problemas, todėl būtų geriau jų vengti. Vis tik, jeigu įsigysite didelį pirkinį ir po to turėsite problemų su pinigais, kaltinti galėsite tik save.

Sveikata. Sėkmė darbe turi savo kainą – kadangi skirsite daug laiko karjerai, gali kilti sveikatos problemų. Taip nutiks, nes jums trūks poilsio. Kadangi susidursite ir su įvairiais psichologiniais iššūkiais, gali aplankyti depresyvios nuotaikos. Taigi stenkitės kokybiškai pailsėti – savaitgaliais paskaitykite knygą, išeikite pasivaikščioti, pabūkite su draugais. Taip pat visus metus bus svarbi sveika mityba ir sportas – šie du dalykai padės palaikyti stiprų imunitetą.

2022 m. mintis: „Laimė kaip sveikata: jeigu jos nepastebi, vadinasi, ji yra.“ Ivan Turgenev
Akmenys: akvamarinas, smaragdas, ametistas, chromdiopsidas, agatas, jaspis, gintaras.
Augalai: neužmirštuolės, lelijos, alyvos, jazminai, našlaitės, krokai, narcizai.
Metalai: cinkas.
Spalvos: sidabrinė, šviesiai pilka.
Aromatas: cinamono.
Stichija: vanduo.
Planeta: Neptūnas.
Diena: ketvirtadienis.
Skaičius: 7.

Taip pat skaitykite:

2022 metų horoskopas avinui
2022 metų horoskopas jaučiui
2022 metų horoskopas dvyniams
2022 metų horoskopas vėžiui
2022 metų horoskopas liūtui
2022 metų horoskopas mergelei
2022 metų horoskopas svarstyklėms
2022 metų horoskopas skorpionams
2022 metų horoskopas šauliui
2022 metų horoskopas ožiaragiui
2022 metų horoskopas vandeniui

Pixabay

Panašūs straipsniai