2022 metų horoskopas šauliui

2022 metų horoskopas šauliams pataria neužmiršti štai ko: jūs esate savo gyvenimo kalvis. Mėgstate sprendimus priimti patys viską detaliai apsvarstę – ir toliau vadovaukitės šią savybe, nes būtent dėl jos jus lydės sėkmė darbe ir piniguose. Tiesa, santykiuose galite sutikti šiek tiek iššūkių, tačiau viską padės išspręsti vienas dalykas.

Meilė. Daugelyje situacijų, susijusių su santykiais, esate diriguotojas – dauguma dalykų vyksta taip, kaip norite jūs. Tačiau tai ne visada patinka jūsų partnerei ar partneriui, tad mokykitės labiau išklausyti, ieškoti kompromisų.

Santykius gali sudrebinti ne vienas konfliktas, tikėtina, kad galvosite apie skyrybas, tačiau galiausiai rasite bendrus sprendimus, kurie lems laimingus išsaugotus santykius.

Vieniši šauliai turėtų surasti itin artimą žmogų, kurį pamils visa širdimi ir kartu su juo paskęs meilės jūroje. Tad neužmirškite ir kitų jums svarbių žmonių – neleiskite, kad antroji pusė taptų vienintele gyvenimo ašimi.

Darbas ir pinigai. Šiuos metus skirkite mokymuisi – būtent tobulėjimas padės tiek darbe, tiek piniginiuose reikaluose. O mokytis galėsite įvairiomis formomis – tiek lankydami seminarus, tiek keliaudami, tiek darbe. Tiesa, žvaigždės perspėja nepersistengti dirbantiems šauliams – kasdienybėje egzistuoja ne tik darbas ir mokslai, bet ir asmeninis gyvenimas, tad skirkite laiko poilsiui ir mylimiems žmonėms.

Šauliai mėgsta sprendimus priimti patys, todėl dažnas šio zodiako ženklo atstovas užima vadovo pareigas. Neužmirškite – lyderystė yra įgūdis, kurį nuolat būtina tobulinti. Norintieji užimti vadovavimo pozicijas, turės pasistengti – išmokti daugiau, įgyvendinti didelius projektus ir pan., tačiau visuose procesuose jus lydės sėkmė, tad drąsiai eikite pirmyn.

Sveikata. Didžiosios dalies sveikatos problemų galite išvengti propaguodami sveiką gyvenseną, skirdami dėmesio sportui. Šie įpročiai stiprins imunitetą ir padės išvengti peršalimo ligų pavasarį. Taip pat neužmirškite, jog įtaką jūsų sveikatai daro ir stresas, gyvenimo tempas, tad skirkite laiko poilsiui.

2022 m. mintis: „Tai irgi praeis.“ Eckhart Tolle
Akmenys: cirkonis, turkis, deimantas, kvarcas, rubinas, safyras, chrizoprazas, kalnų krištolas, Mėnulio akmuo, rožinis kvarcas.
Augalai: rugiagėlės, lelijos, narcizai, krokai, gvazdikai, lelijos.
Metalai: cinkas.
Spalvos: mėlyna, žalia, violetinė, tamsiai raudona.
Aromatas: greipfrutų.
Stichija: ugnis.
Planeta: Jupiteris.
Diena: ketvirtadienis.
Skaičius: 3.

Taip pat skaitykite:

2022 metų horoskopas avinui
2022 metų horoskopas jaučiui
2022 metų horoskopas dvyniams
2022 metų horoskopas vėžiui
2022 metų horoskopas liūtui
2022 metų horoskopas mergelei
2022 metų horoskopas svarstyklėms
2022 metų horoskopas skorpionams
2022 metų horoskopas ožiaragiui
2022 metų horoskopas vandeniui
2022 metų horoskopas žuvims

Pixabay

Panašūs straipsniai