AR PASIKARTOJANČIŲ SKAIČIŲ MATYMAS KĄ NORS REIŠKIA?

Magija, kortos, stebuklingi, įvairiose vietose matomi pasikartojantys skaičiai – tai tikra, ar tik būrėjų, angelų ekspertų paistalai? Juk kai kurie žmonės taip greitai pakliūva į nuolatinio būrimosi spąstus! O įvairiausiomis formomis matomi pasikartojantys skaičiai kaip 11:11, 07:07 etc.,  gali įvaryti netgi paranoją, kad kažkas vyksta ne taip. Paanalizuokime, kokios pasikartojančių skaičių aiškinimo versijas egzistuoja mūsų visuomenėje ir ar verta jomis tikėti.

Mistiniai pasikartojančių skaičių aiškinimai

Pirmas dalykas, kurį galite išgirsti apie pasikartojančius skaičius – tai, kad juos pamačius, būtina sugalvoti norą ir esą šiomis aplinkybėmis jis tikrai išsipildys! Ar tikrai? Būtų labai įdomu pamatyti tokiomis sąlygomis išsipildžiusių norų statistiką, tačiau dar neteko girdėti, kad tokia yra vedama. Tačiau ir be statistikos galime daryti prielaidą – jeigu norai pildytųsi juos sugalvojant tada, kai matai pasikartojančius skaičius, tai žemėje nebūtų alkanų, nelaimingų ir neturtingų žmonių.

Kita vertus, gal nereikėtų į šį aiškinimą žiūrėti per daug kritiškai – nuolat matomi pasikartojantys skaičiai mums gali virsti „primintukais“. Juk žinomi pasaulio motyvatoriai dažnai teigia, kad norint įgyvendinti svajonę, reikia susitelkti į tikslą ir ryžtingai eiti pirmyn. Kai kurie netgi siūlo svajonių metodiką, t. y., prieš miegą įsivaizduoti save, jausmus ir aplinką tada, kai noras tapo realybe. Taigi nuolat pasikartojantys skaičiai gali virsti sąmoninga priemone, kuri natūraliai primena svajones ir tuo pačiu skatinta atkakliau jų siekti.

Antra pasikartojančių skaičių aiškinimo versija – tai, kad kiekvieną žmogų visuomet stebi aukštesnės jėgos, dvasios. Labai dažnai pasikartojantys skaičiai siejami su angelų ženklais. Sakoma, kad per įvairiose vietose matomus pasikartojančius skaičius, angelai kalbasi su mumis, primena, kad jie yra čia, kad jie mus palaiko ir viskas bus gerai. Itin populiaru šį reiškinį aiškinti kaip angelų ženklą, kad žmogus į gyvenimą šiuo laikotarpiu turi žiūrėti optimistiškiau, atsikratyti nerimo, etc. Įvairiuose šaltiniuose teigiama – kuo dažniau matai pasikartojančius skaičius, tuo stipresnis tavo ryšys su angelais.

Apie angelus, jų buvimą šalia žmonių ypač daug pasakoja angelų ekspertė Doreen Virtue. Jos internetinėje svetainėje galite rasti netgi angelų aprašymus! Viena vertus galbūt įdomu paskaityti, kokie angelai, pasak jos, egzistuoja. Kita vertus – tai ko gero yra grynų gryniausias verslas. Žmonės visais laikais tikėjo ir domėjosi mistiniais dalykais, todėl angelų terapija ir iš to sukurta produkcija – gana populiarius bei patrauklus pirkinys tokiais dalykais tikinčių žmonių tarpe.

Esant mitui, kad pasikartojantys skaičiai – tai angelų ženklas, nei kiek nestebina ir trečioji aiškinimo versija, t. y., kad šis reiškinys pranašauja apie nelaimę. Tiksliau kalbant apie šią interpretaciją, reikėtų paminėti, kad tai tarp žmonių pasklidęs gandas, mitas. Pabandykite paskaityti įvairius forumus, kur žmonės diskutuoja apie pasikartojančius skaičius ir tikrai rasite ne vieną asmenį, kuris mano, jog šis reiškinys reiškia nelaimę.

Galiausiai galite rasti pasikartojančių skaičių aiškinimą per Majų kalendoriaus prizmę. Ko gero visi puikiai prisimename didįjį 2012-ųjų gruodžio 21-osios Pasaulio pabaigos vajų! Teigiama, kad mūsų planetos amžiaus kaita įvyko 11:11 laiku ir kad tada prasidėjo Aukso amžius. Mitas tai ar tiesa? Teisingo atsakymo, deja, čia nėra – kiekvienas žmogus asmeniškai renkasi, kuo jam tikėti.

pasikartojantys skaiciai

Biologinis žmogaus laikrodis ir dėmesio sutelkimas

Kai kurie psichologai teigia, kad įtarūs žmonės gali daug dažniau matyti pasikartojančius skaičius, negu atsipalaidavę, neįsitempę. Kodėl? Esą tai nulemia ne tik asmeninės žmogaus savybės, bet ir biologinis laikrodis. Kiekvienas laiką jaučia intuityviai, pavyzdžiui, ryte nuskambėjo žadintuvas, nusprendėte pasnausti dar 10 minučių, perstatėte žadintuvą, tačiau atsitiktinai į laikrodį pažiūrėjote 07:07 metu. Vadinasi, suveikė jūsų biologinis laikrodis. Kitas pavyzdys – jeigu žmogus ką nors daro, sutelkęs visą savo dėmesį į atliekamą darbą, jo biologinis laikrodis taip pat gali suveikti ir žmogus, pasižiūrėjęs į laikrodį, gali nuolat matyti sutampančius skaičius.

Kitas būdas, kuriuo aiškinamas pasikartojančių skaičių matymas – tai kai žmogus kuo labiau kreipia dėmesį į pasikartojančius skaičius, tuo jis tai dažniau ir pastebi. Paimkime kitokį pavyzdį – situacija, kai moteris nori įsigyti naują paltuką. Tokiu atveju ji eidama gatve, būdama parduotuvėje ir susitikusi su geriausiomis draugėmis tam tikrą laiko tarpą atkreips dėmesį į paltus. Ji yra susikoncentravusi į vieną rūbą ir jį visur pastebi. Analogiškas procesas vyksta ir su skaičiais – kuo didesnę reikšmę, emociją jiems suteikiame, tuo dažniau juos visur matome.

Numerologija…

Viena – tikėti mistiniais aiškinimais. Antra – remtis biologiniu laikrodžiu arba žmogaus sąmoningu pasirinkimu atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus. Trečia – analizuoti numerologijos teoriją, kurią išrado Pitagoras, ir taip aiškinti pasikartojančių skaičių prasmę. Šiame straipsnyje apie numerologiją nekalbėsime – tai labai didelė ir verta atskiro dėmesio tema! Todėl jeigu jums patiko šis tekstas, kitą savaitę užsukite vėl į mūsų svetainę ir čia rasite įvairiausių įdomybių apie numerologiją.

Rekomenduojame