2021 metų horoskopas dvyniams

2021 metų horoskopas dvyniams žada meilės ir harmonijos laikotarpį, kai viskas seksis, jeigu būsite astargūs dėl vienos priežasties.

Taip pat skaitykite:

Meilė. 2021 metai dvyniams – meilės, aistros ir romantikos laikas. Tai – palankus metas kurti šeimą, gimdyti vaikus. Vieniši dvyniai savo gyvenimo meilę, tikėtina, sutiks gegužę, o vasarą – jūsų santykiai įsibėgės ir taps itin nuoširdūs.

Turintys šeimą visus metus galės džiaugtis idile, ypatingai pavasarį. Tačiau būkite atsargūs lapkritį – tai metas, kai emocijos liesis per kraštus. Tad galite susipykti ir įsivelti į didesnius konfliktus su namiškiais, antra puse. Tokiu laikotarpiu neužmirškite, jog svarbu – nedramatizuoti, viskas praeina. Gruodį vėl pajusite pozityvią energiją ir džiaugsitės laimingais santykiais.

Darbas ir pinigai. Norint kurti patogų gyvenimą, reikalingas geras, norus ir lūkesčius tenkinantis atlyginimas. Būtent tai – šių metų tikslas, kurį jums puikiai pavyks įgyvendinti. Pasirašysite svarbių sutarčių, galbūt – pasiimsite paskolą ir pagaliau įsigysite svajonių namus. Metų bėgyje gali kilti pagunda pakeisti darbovietę, tačiau atidžiai įvertinkite šią galimybę ir tik gerai ją apgalvoję, imkitės veiksmų.

Metų pradžioje su asmeniniais finansais elkitės atsargiai. Taupykite ir jūsų situacija pamažu stabilizuosis ankstyvą pavasarį. Taip pat išlaidavimo venkite metų pabaigoje. Žvaigždės rodo, jog finansiškai sėkmingiausias mėnuo bus lapkritis. Įsidėmėkite – finansinė sėkmė ateis pas tuos, kurie atkakliai dirba ir tikslų siekia kartu su komanda. Tad pasitikėkite savo kolegomis.

Sveikata. Raktas į gerą sveikatą 2021 metais – subalansuotas mityba ir poilsio režimas. Darbų ir veiklų netrūks visus metus, tad neužmirškite, jog būtina skirti laiko ir atsipalaidavimui. Birželį gali sutrikti nervų sistema, o liepą – gresia išsekimas, depresija. Tad būkite atsargūs ir visus metus stenkitės gyventi harmonijoje.

Dvyniams dažniausiai pasitaikančios ligos – bronchitas, astma, nerviniai sutrikimai, plaučių uždegimas, odos, kepenų ligos. Kuo dažniau būkite gryname ore ir sveikai maitinkitės. Neužmirškite, jog neužtenka tik kalbėti apie tai – svarbiausia yra daryti.

2021 m. mintis: „Meilė tokia visagalė, kad iš pagrindų pakeičia ir mus pačius.Fiodoras Dostojevskis.
Akmenys: perlas, ametistas, agatas, topazas, krištolas, citrinas, Mėnulio akmuo.
Spalvos: oranžinė, salotinė, pilkai melsva, violetinė.
Aromatas: eukaliptų.
Stichija: oras.
Planeta: Merkurijus.
Diena: trečiadienis.
Skaičius: 5.

Susiję straipsniai

Rekomenduojame